SOLIGHT prodlužovák 3-zásuvka,3m, bílá /PP03/
KOD KRAT.:SIPP3/ 3B
KOD VÝR.:PP03
EAN.:8595092107055
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480527357 |
| Rozměry | 9x154x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 154 |
| Balení | 25 ks |
| Váha | 0.019 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | krémová |
| Barva RAL | 9001 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | AMEPH5810223 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3606480527357 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480527354 | pck | 3 | ks |
| EAN | 33606480527358 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIPP3/ 3B
KOD VÝR.:PP03
EAN.:8595092107055
KOD KRAT.:PHI8721103105493
KOD VÝR.:872110310549300
EAN.:8721103105493
KOD KRAT.:OSILPCM33/90840DAU62
KOD VÝR.:4099854014680
EAN.:4099854014680
KOD KRAT.:BEP5508N
KOD VÝR.:1907010054
EAN.:8592920117941
KOD KRAT.:AMA9F03125
KOD VÝR.:A9F03125
EAN.:3606480439711
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena