PHILIPS HUE-WCA svít.příslušenstvi LV kabel2.5m 24V
KOD KRAT.:PHIH17368/30/PN
KOD VÝR.:8718696176641
EAN.:8718696176641
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073778793 |
| Délka | 1570 |
| Šířka | 136 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 1590 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 2 |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| přepravní rozměr cm | 159 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 145 mm |
| Typ svítidla | Prachotěsy |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 75 mm |
| Výška/hloubka | 90 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Příkon | 25 W |
| EAN | 8595073778793 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOV3L2LED1500 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH17368/30/PN
KOD VÝR.:8718696176641
EAN.:8718696176641
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena