OSRAM driver.LED OPTOTRONIC OTi DALI 90/220-240/1A0 LT2 L
KOD KRAT.:OSOTiDALI90/1A0LT2L
KOD VÝR.:4052899494268
EAN.:4052899494268
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | SILVER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900950021 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR44 |
| Označení zdroje | 357/303 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| KOD | ENH357/303MBL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSOTiDALI90/1A0LT2L
KOD VÝR.:4052899494268
EAN.:4052899494268
KOD KRAT.:SASPP2727C
KOD VÝR.:BAS.3MT.508
EAN.:8014748304384
KOD KRAT.:BES03230
KOD VÝR.:2425230220
EAN.:8595025353849
KOD KRAT.:PHIH8719514492776
KOD VÝR.:871951449277600
EAN.:8719514492776
KOD KRAT.:OSF4099854328633
KOD VÝR.:4099854328633
EAN.:4099854328633
KOD KRAT.:OS4099854674501
KOD VÝR.:4099854674501
EAN.:4099854674501
KOD KRAT.:BEP3922
KOD VÝR.:1446002200
EAN.:8592920071984
KOD KRAT.:KO191317000
KOD VÝR.:191317000
EAN.:4008220043667
KOD KRAT.:NAL10/865
KOD VÝR.:108102000
EAN.:8595209920638
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena