Schneider ASFORA komplet jednonásobný zásuvka síťová 2P+PE clonky POLAR
KOD KRAT.:AMEPH2800221
KOD VÝR.:EPH2800221
EAN.:3606480525933
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Balení | 75 ks |
| EAN | 3606480527227 |
| Rozměry | 9x83x296mm |
| Šířka | 296 |
| Výška | 83 |
| Váha | 0.036 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606480527227 | ks | 1 | ks |
| EAN | 33606480527228 | box | 11 | ks |
| KOD | AMEPH5800421 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH2800221
KOD VÝR.:EPH2800221
EAN.:3606480525933
KOD KRAT.:AMEPH0400121
KOD VÝR.:EPH0400121
EAN.:3606480525087
KOD KRAT.:KACYKY3C1.5
KOD VÝR.:5907802038000
EAN.:5907802038000
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena