PHILIPS HUE-WA svíčka B39 4W 2200-6500K 320lm Dim˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 49x83x83mm |
| Balení | 24 ks |
| EAN | 3606480527500 |
| Váha | 0.111 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 65 mm |
| Druh strojku | stmívač |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Řazení vypínače | ř.6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 65 mm |
| Krytí | IP20 |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480527500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 33606480527501 | box | 11 | ks |
| KOD | AMEPH6400121 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena