OSRAM halogenová žárovka HLX64627 100W 12V GZ6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8585007331705 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 144 mm |
| Krytí | IP67 |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 14.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 144 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| KOD | SEZ6455-26P/5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8585007331705 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena