SEZ krabice na omítku ACIDUR 6mm 4-svorky IP67 6455-26 P/5 ;černá
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E14 WA |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514356658 |
| Rozměry | 117x39x39mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Označení zdroje | B39 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 320 lm |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 174 mm |
| KOD | PHLEDH8719514356658 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002294403 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514356658 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514356665 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena