SAPISELCO stahovací páska 200 x 3.5 bílá Kód:SEL.2.211 ;bli=100ks
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8014748300621 |
| Délka | 280 |
| Rozměry | 280x4,5mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| Barevné provedení | černé |
| KOD | SASP45280C | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.3.425 | box | 11 | bli |
| EAN | 8014748300621 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:KKLK80X28R/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28R/1_HB
EAN.:8595057616479
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2604.9+E14+827+V0240
EAN.:4892657063417
KOD KRAT.:SASP25100C
KOD VÝR.:SEL.3.202
EAN.:8014748300546
KOD KRAT.:SASP45280B
KOD VÝR.:SEL.2.425
EAN.:8014748300324
KOD KRAT.:DELXTS35-2
KOD VÝR.:XTS35-2
EAN.:6410014506353
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena