SAPISELCO stahovací páska 200 x 3.5 černá Kód:SEL.3.211 ;bli=100ks
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 8014748300560 |
| Délka | 200 |
| Rozměry | 200x2,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 200 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Barevné provedení | černé |
| KOD | SASP25200C | bli | 5 | bli |
| EAN | 8014748300560 | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.3.205 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:SASP45200C
KOD VÝR.:SEL.3.223
EAN.:8014748300614
KOD KRAT.:SASP35280C
KOD VÝR.:SEL.3.212
EAN.:8014748300591
KOD KRAT.:PHLEDMUFA7,3/840
KOD VÝR.:872016918885300
EAN.:8720169188853
KOD KRAT.:MOGEOOL8000SO4/9005
KOD VÝR.:GEOOL8000SO4/9005/ND
EAN.:8596099176280
KOD KRAT.:AMZB4BW343
KOD VÝR.:ZB4BW343
EAN.:3389110889819
KOD KRAT.:SEZIZVZ1653
KOD VÝR.:IZVZ1653
EAN.:8585007367520
KOD KRAT.:AMZB5AW343
KOD VÝR.:ZB5AW343
EAN.:3389110909968
KOD KRAT.:AMZB4BW353
KOD VÝR.:ZB4BW353
EAN.:3389110889826
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena