SAPISELCO stahovací páska 360 x 4.5 černá Kód:SEL.3.426 ;bli=100ks
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 8014748301048 |
| Délka | 160 |
| Rozměry | 160x2,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 160 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Barevné provedení | černé |
| KOD | SASP25160C | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.3.204 | box | 11 | bli |
| EAN | 8014748301048 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:SASP45360B
KOD VÝR.:SEL.2.426
EAN.:8014748300331
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:NAZH15TROUBA
KOD VÝR.:370001000
EAN.:4014501006122
KOD KRAT.:EE1000245
KOD VÝR.:1000245
EAN.:8585007328552
KOD KRAT.:SASP35280C
KOD VÝR.:SEL.3.212
EAN.:8014748300591
KOD KRAT.:SASP25100C
KOD VÝR.:SEL.3.202
EAN.:8014748300546
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena