MODUS LED highbay MEGAL 92W 12000lm/840 IP65;122x19cm ND sirokozářič
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCOV1/2100ND
EAN.:8595073734522
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696537015 |
| Délka | 54 |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.005 kg |
| Průměr | 50 |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Příkon | 4.7 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 370 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | PAR16 |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHPIEGU105.5W/840/60 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696537015 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696537022 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8727900964578 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696537022 | box | 11 | ks |
| GPC | 929001912331 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869653701500 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869653701501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCOV1/2100ND
EAN.:8595073734522
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena