TREMIS podpěra vedení pro vlnitý eternit a do zdiva PV 17p FeZn
KOD KRAT.:HTRPV17p
KOD VÝR.:V225
EAN.:8595614704151
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099007843 |
| Délka | 622 |
| Šířka | 622 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Příkon | 52 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 640 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 112 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 170 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 5800 lm |
| EAN | 8596099007843 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQN5A625/1050ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HTRPV17p
KOD VÝR.:V225
EAN.:8595614704151
KOD KRAT.:MOUL9000V15/3DIM
KOD VÝR.:UL9000V15/3DIM
EAN.:8595073711592
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
KOD KRAT.:AMNU230618
KOD VÝR.:NU230618
EAN.:3606481953131
KOD KRAT.:MOQP3C/1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/1050ND
EAN.:8595073790153
KOD KRAT.:PHICL202ECRD64WHV
KOD VÝR.:8718699729035
EAN.:8718699729035
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena