MODUS veřejné osvětlení LVX 32W 3200lm/830 IP65; S60 sadovka
KOD KRAT.:MOLVX3000NO3V1/NDS60
KOD VÝR.:LVX3000NO3V1/NDS60
EAN.:8596099023010
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Vintage 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075091955 |
| Délka | 142 |
| Průměr | 110 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 111 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 20.8 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 111 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 190 st. |
| Výška balení | 208 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 4.5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075091955 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEVINDIA4.5W/825 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075091962 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOLVX3000NO3V1/NDS60
KOD VÝR.:LVX3000NO3V1/NDS60
EAN.:8596099023010
KOD KRAT.:OSISMPLFR3612030WF
KOD VÝR.:4058075752641
EAN.:4058075752641
KOD KRAT.:OSEHQLP2700/21.5827
KOD VÝR.:4099854040641
EAN.:4099854040641
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:MGLR6511dHR75H08D840
KOD VÝR.:LR6511dHR-75H08D
EAN.:4892657083156
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena