SOLIGHT montážní lampa 5W. 400lm. COB. kabel 5m
KOD KRAT.:SIWM19
KOD VÝR.:WM19
EAN.:8592718024543
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899084018 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1215 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 121.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| EAN | 4052899084018 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSTHNS36OFR | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899103382 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIWM19
KOD VÝR.:WM19
EAN.:8592718024543
KOD KRAT.:HTRPV23b
KOD VÝR.:V272
EAN.:8595614709309
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena