PHILIPS LED žárovka MASTER.V A60 11.2W/100W E27 4000K 1521lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/940D
KOD VÝR.:871951444995400
EAN.:8719514449954
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Superslim tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554955 |
| Délka | 430 |
| Průměr | 430 mm |
| Rozměry | xxmm |
| Šířka | 430 |
| Výška | 23 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2450 lm |
| Teplota chromatičnosti | 27-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 430 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 22 W |
| EAN | 8719514554955 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003226801 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951455495500 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514554955 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003226822 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/940D
KOD VÝR.:871951444995400
EAN.:8719514449954
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4ND/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4ND/90
EAN.:8596099009045
KOD KRAT.:OSILIN0.5/840
KOD VÝR.:4058075399747
EAN.:4058075399747
KOD KRAT.:MOHL1MKO4V1/1050ND
KOD VÝR.:HL1MKO4V1/1050ND
EAN.:8595073704921
KOD KRAT.:OSEPGX536/840
KOD VÝR.:4058075105553
EAN.:4058075105553
KOD KRAT.:PHLEDFP5/WWDC/E14/BL
KOD VÝR.:8718696710081
EAN.:8718696710081
KOD KRAT.:PHEMEMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951435875100
EAN.:8719514358751
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4ND/D
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4ND/DI
EAN.:8595073745870
KOD KRAT.:PHETFCR49/740
KOD VÝR.:872016929745600
EAN.:8720169297456
KOD KRAT.:OSH64317C
KOD VÝR.:4008321345493
EAN.:4008321345493
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena