DESKO páčkový přepínač 250V/4A
KOD KRAT.:DK-AB333662890
KOD VÝR.:3336-62890
EAN.:8595108200862
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 25 ks |
| EAN | 8711500727541 |
| Váha | 0.171 kg |
| Délka | 1200 |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | C |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | modrá |
| Délka balení | 1215 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| přepravní rozměr cm | 121.5 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 960 lm |
| Šířka balení | 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 180 K |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| Příkon | 36 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871150072754140 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500727558 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500727558 | box | 11 | ks |
| KOD | PHL36/18 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928048501805 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500727541 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DK-AB333662890
KOD VÝR.:3336-62890
EAN.:8595108200862
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
KOD KRAT.:PCE0246L
KOD VÝR.:024-6L
EAN.:9003399136320
KOD KRAT.:OS4099854460258
KOD VÝR.:4099854460258
EAN.:4099854460258
KOD KRAT.:OS4099854459023
KOD VÝR.:4099854459023
EAN.:4099854459023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena