MODUS LED panel Q 70W 8500lm/4000 IP40 80Y DIM ;
KOD KRAT.:MOQP3D600/1400DIM
KOD VÝR.:QP3D600/1400DIM
EAN.:8595073795516
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Délka | 600 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 25 ks |
| EAN | 8711500726841 |
| Váha | 0.0856 kg |
| Průměr | 26 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | červená |
| Délka balení | 605 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| přepravní rozměr cm | 60.5 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 150 K |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 25 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871150072684140 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500726841 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500726858 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500726858 | box | 11 | ks |
| KOD | PHL18/15 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928048001505 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500628909 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP3D600/1400DIM
KOD VÝR.:QP3D600/1400DIM
EAN.:8595073795516
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN625ND
KOD VÝR.:IBP5000A4KN625ND
EAN.:8596099074876
KOD KRAT.:PHIH8719514492851
KOD VÝR.:871951449285100
EAN.:8719514492851
KOD KRAT.:MOQN5F600/DI/B1400DA
KOD VÝR.:QN5F600/DI/B/1400DALI
EAN.:8596099065720
KOD KRAT.:MOIBP4000C4KO600ND/9
KOD VÝR.:IBP4000C4KO600ND/90
EAN.:8596099084028
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:MOQN5A600/700ND/90
KOD VÝR.:QN5A600/700ND/90
EAN.:8596099050061
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160ND1F
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/ND1050FS
EAN.:8596099067014
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena