PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500263254 |
| Balení | 25 ks |
| Váha | 0.0856 kg |
| Délka | 590 |
| Průměr | 26 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 605 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 60.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užití | lapače hmyzu |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| Příkon | 18 W |
| Životnost | 13000 hod |
| EOC | 871150026325440 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500263261 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHL18/10 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500263261 | box | 11 | ks |
| GPC | 928048001003 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500263254 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHLEDG7W/WW
KOD VÝR.:871869976469200
EAN.:8718699764692
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena