ABB jistič S203 3-pól. 20A B 6kA
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0205
KOD VÝR.:2CDS253001R0205
EAN.:4016779469234
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696736555 |
| Délka | 286 |
| Energetická třída | A+ / G |
| Balení | 6 ks |
| Průměr | 120 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Speciály |
| Příkon | 450 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 42500 lm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 8718696736555 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVHPI450/645 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869673655500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696736562 | box | 11 | ks |
| GPC | 928074309892 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0205
KOD VÝR.:2CDS253001R0205
EAN.:4016779469234
KOD KRAT.:PHZR5040/2
KOD VÝR.:8594031134169
EAN.:8594031134169
KOD KRAT.:OSISMF16RGBTWBT
KOD VÝR.:4058075504844
EAN.:4058075504844
KOD KRAT.:OSESMFB4DBT
KOD VÝR.:4058075486102
EAN.:4058075486102
KOD KRAT.:OSESMP5DE14BT
KOD VÝR.:4058075485259
EAN.:4058075485259
KOD KRAT.:ENFEL123AP
KOD VÝR.:7638900052008
EAN.:7638900052008
KOD KRAT.:OSL4/UVC
KOD VÝR.:4058075594722
EAN.:4058075594722
KOD KRAT.:OSISMF12RGBTWBT
KOD VÝR.:4058075504820
EAN.:4058075504820
KOD KRAT.:PHI40905/31/P9
KOD VÝR.:8718696174593
EAN.:8718696174593
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena