LEDVANCE SMART+ luster P40 5W/40W E14 2700K 470lm Dim 20Y BT
KOD KRAT.:OSESMP5DE14BT
KOD VÝR.:4058075485259
EAN.:4058075485259
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075486102 |
| Délka | 115.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | B10.5 |
| Úhel vyzařování | 300 st. |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075486102 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMFB4DBT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075486119 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP5DE14BT
KOD VÝR.:4058075485259
EAN.:4058075485259
KOD KRAT.:ENFEL123AP
KOD VÝR.:7638900052008
EAN.:7638900052008
KOD KRAT.:OSL4/UVC
KOD VÝR.:4058075594722
EAN.:4058075594722
KOD KRAT.:OSISMF12RGBTWBT
KOD VÝR.:4058075504820
EAN.:4058075504820
KOD KRAT.:PHI40905/31/P9
KOD VÝR.:8718696174593
EAN.:8718696174593
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena