LEDVANCE SMART+ svíčka B35 4W/40W E14 2700K 470lm Dim 15Y BT˙
KOD KRAT.:OSESMFB4DBT
KOD VÝR.:4058075486102
EAN.:4058075486102
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075504844 |
| Délka | 5000.00 |
| Energetická třída | G |
| Šířka | 10.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 62.00000000 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 230.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 205.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 2.60 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSISMF16RGBTWBT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075504844 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075504851 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMFB4DBT
KOD VÝR.:4058075486102
EAN.:4058075486102
KOD KRAT.:OSESMP5DE14BT
KOD VÝR.:4058075485259
EAN.:4058075485259
KOD KRAT.:ENFEL123AP
KOD VÝR.:7638900052008
EAN.:7638900052008
KOD KRAT.:OSL4/UVC
KOD VÝR.:4058075594722
EAN.:4058075594722
KOD KRAT.:OSISMF12RGBTWBT
KOD VÝR.:4058075504820
EAN.:4058075504820
KOD KRAT.:PHI40905/31/P9
KOD VÝR.:8718696174593
EAN.:8718696174593
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena