PHILIPS LED kapka CorePro P48 7W/60W E14 4000K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/840E14F
KOD VÝR.:871951431308800
EAN.:8719514313088
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Tempo |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8718699872823 |
| Délka | 540 |
| Šířka | 560 |
| Technické parametry: | |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| Krytí | IP66 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | hliník |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK09 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 160 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Provedení | hliník |
| Příkon | 295 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 41300 lm |
| Svítivost | 57200.64 cd |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Úhel vyzařování | 21-40 st. |
| Užitý zdroj | LED žárovka |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 70 |
| Index barevného podání | 70-79 |
| Napětí | 220-240 V |
| Životnost | 10000 hod |
| EAN | 8718699872823 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBVP140480/740S | ks | 1 | ks |
| GPC | 912300024338 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869987282300 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/840E14F
KOD VÝR.:871951431308800
EAN.:8719514313088
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/830
KOD VÝR.:8720169301658
EAN.:8720169301658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena