LEDVANCE UB LTRN ASYM 6M V 29W ML 83040 GY LEDV
KOD KRAT.:OS4099854649868
KOD VÝR.:4099854649868
EAN.:4099854649868
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057614734 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 42.34 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 4.234 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 42.34 mm |
| Výška balení | 42.34 mm |
| Způsob montáže | Přímá montáž |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8595057614734 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057614739 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKS-66_FB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854649868
KOD VÝR.:4099854649868
EAN.:4099854649868
KOD KRAT.:PHI8720169266377_pos
KOD VÝR.:872016926637700
EAN.:8720169266377
KOD KRAT.:OS4099854615405
KOD VÝR.:4099854615405
EAN.:4099854615405
KOD KRAT.:PHI8719514385801
KOD VÝR.:871951438580100
EAN.:8719514385801
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena