KOPOS vícepólová svorkovnice věneček 4-pólová do KU68 S-66 58x58x19mm ; černá
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514313088 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P48 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871951431308800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPP7/840E14F | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514313088 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002973302 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/830
KOD VÝR.:8720169301658
EAN.:8720169301658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena