MODUS Rámeček pro přisazenou montáž LAB modul 600 pro vestavěná svítidla
KOD KRAT.:MOLABRAM
KOD VÝR.:LABRAM600
EAN.:8596099023294
| Délka balení | 121 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 145 mm |
| Výška balení | 146 mm |
| Produktová řada | Box |
| Patice | Ostatní |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696164518 |
| Rozměry | 100x103x103mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 500 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8718696164518 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50491/30/P0 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696233672 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005528001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOLABRAM
KOD VÝR.:LABRAM600
EAN.:8596099023294
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena