PHILIPS přisazený LED downlight myLiving Box 1x4.5W 500lm IP20 ;černá
KOD KRAT.:PHI50491/30/P0
KOD VÝR.:8718696164518
EAN.:8718696164518
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057619937 |
| Šířka | 34 |
| Výška | 10.5 |
| Balení | 60 ks |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 1000 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 100 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 35 mm |
| Výška balení | 11 mm |
| EAN | 8595057619937 | ks | 1 | m |
| KOD | KKLO35_HD | m | 2 | m |
KOD KRAT.:PHI50491/30/P0
KOD VÝR.:8718696164518
EAN.:8718696164518
KOD KRAT.:MOLABRAM
KOD VÝR.:LABRAM600
EAN.:8596099023294
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena