LEDVANCE Podlinková svítidla 10W 230V 620lm 3000K IP20 30Y DIM Černá
KOD KRAT.:OS4058075842403
KOD VÝR.:4058075842403
EAN.:4058075842403
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075602618 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 60 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.501 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 145 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OSECOMFA7.5W/927FD | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075602618 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075602625 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075842403
KOD VÝR.:4058075842403
EAN.:4058075842403
KOD KRAT.:PHLEDB2.8/WWF/E14/12
KOD VÝR.:8719514309296
EAN.:8719514309296
KOD KRAT.:OSILSV1000/830/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705548
EAN.:4058075705548
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena