LEDVANCE DR ZB NF P 30W 220-240V 0A7 FS1 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854668654
KOD VÝR.:4099854668654
EAN.:4099854668654
| Produktová řada | SOFTLINE |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696169407 |
| Délka | 1170 |
| Šířka | 115 |
| Výška | 60 |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 5000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 50 W |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718696169407 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI31245/31/P3 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005684001 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401896085 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854668654
KOD VÝR.:4099854668654
EAN.:4099854668654
KOD KRAT.:MOECL/1W/C/3/SA/X/CL
KOD VÝR.:OZAWECL3SA
EAN.:5902448910291
KOD KRAT.:MDDN6-10
KOD VÝR.:8594031134794
EAN.:8594031134794
KOD KRAT.:BES30700
KOD VÝR.:2333130750
EAN.:8592920107768
KOD KRAT.:BEP5734B
KOD VÝR.:3402126000
EAN.:8592920112809
KOD KRAT.:FPPGNZ
KOD VÝR.:4PPN/SN-39
EAN.:5907570006416
KOD KRAT.:DELXTS14-2
KOD VÝR.:XTS14-2
EAN.:6410014506148
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena