PHILIPS LED žárovka MASTER.V A60 11.2W/100W E27 2700K 1521lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449954 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 11.2 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08719514449961 | box | 11 | ks |
| EAN | 8719514449954 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003527302 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951444995400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMVA11.2/940D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4ND/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4ND/90
EAN.:8596099009045
KOD KRAT.:OSILIN0.5/840
KOD VÝR.:4058075399747
EAN.:4058075399747
KOD KRAT.:MOHL1MKO4V1/1050ND
KOD VÝR.:HL1MKO4V1/1050ND
EAN.:8595073704921
KOD KRAT.:OSEPGX536/840
KOD VÝR.:4058075105553
EAN.:4058075105553
KOD KRAT.:PHLEDFP5/WWDC/E14/BL
KOD VÝR.:8718696710081
EAN.:8718696710081
KOD KRAT.:PHEMEMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951435875100
EAN.:8719514358751
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4ND/D
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4ND/DI
EAN.:8595073745870
KOD KRAT.:PHETFCR49/740
KOD VÝR.:872016929745600
EAN.:8720169297456
KOD KRAT.:OSH64317C
KOD VÝR.:4008321345493
EAN.:4008321345493
KOD KRAT.:OSH64721
KOD VÝR.:4008321638113
EAN.:4008321638113
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena