PHILIPS LED žárovka A60 10W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál 4-pack
KOD KRAT.:PHLEDA10/WW/4
KOD VÝR.:871869969498201
EAN.:8718699694982
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699694906 |
| Váha | .046 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08718699775582 | box | 11 | pck |
| GPC | 929002306903 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8718699694906 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDA13/CW/3 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:PHLEDA10/WW/4
KOD VÝR.:871869969498201
EAN.:8718699694982
KOD KRAT.:DRMN1500PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176027
EAN.:5000394176027
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:PHLEDA13/CW/3_pos
KOD VÝR.:871869969490602
EAN.:8718699694906
KOD KRAT.:HTRDRAT10
KOD VÝR.:Z215
EAN.:8595614770705
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:PHIH17456/30/P7
KOD VÝR.:8718696174302
EAN.:8718696174302
KOD KRAT.:AMEZ9EUC118
KOD VÝR.:EZ9EUC118
EAN.:3606486370315
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena