NOARK lišta propojovací 3-faz. 10 BBU 54mod. 63A 10mm ;1m
KOD KRAT.:NO101448
KOD VÝR.:101448
EAN.:8592765014498
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057614109 |
| Šířka | 60 |
| Výška | 40 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 55.12 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 5.512 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 55.12 mm |
| Výška balení | 55.12 mm |
| KOD | KK8651_HB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057614109 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NO101448
KOD VÝR.:101448
EAN.:8592765014498
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena