MODUS podhledové svítidlo I 2x36W G13 ALDP EP IP20; modul.625˙
KOD KRAT.:MOI236ALDP625EP
KOD VÝR.:I236ALDP625EP
EAN.:8595073717242
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075613263 |
| Délka | 44.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 800 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 621 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075613263 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075613263 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075613270 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOI236ALDP625EP
KOD VÝR.:I236ALDP625EP
EAN.:8595073717242
KOD KRAT.:WG773-173/3
KOD VÝR.:773-173/3
EAN.:8594031136118
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena