PHILIPS LED svíčka CorePro B35 5W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309364 |
| Váha | .024 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514309364 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003541118 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDB5/WWF/E14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514309371 | box | 11 | ks |
| EAN | 08720169165113 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
KOD KRAT.:OS4058075603110
KOD VÝR.:4058075603110
EAN.:4058075603110
KOD KRAT.:OSA2351MFX6
KOD VÝR.:4062172046916
EAN.:4062172046916
KOD KRAT.:OS4099854615528
KOD VÝR.:4099854615528
EAN.:4099854615528
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/840F
KOD VÝR.:871951431254800
EAN.:8719514312548
KOD KRAT.:OS4099854538742
KOD VÝR.:4099854538742
EAN.:4099854538742
KOD KRAT.:YHOS-3L-21010
KOD VÝR.:085736-9-4
EAN.:8594031136699
KOD KRAT.:KK4821/P_KB
KOD VÝR.:4821/P_KB
EAN.:8595057604940
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena