ELEMAN řadová svorkovnice EKL 1 S T 80 12x1.5-6mm ;bílá Kód:1000104
KOD KRAT.:EEEKL1ST80B
KOD VÝR.:1000104
EAN.:9006604179198
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514308633 |
| Váha | .048 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 4.9 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 550 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08719514308640 | box | 11 | ks |
| GPC | 929002981250 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514308633 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCGU104.983012BL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EEEKL1ST80B
KOD VÝR.:1000104
EAN.:9006604179198
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:AMPKF32F735
KOD VÝR.:PKF32F735
EAN.:3303432033002
KOD KRAT.:HDL249E
KOD VÝR.:L249E
EAN.:8596425109883
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:HTRZPASKA30X4
KOD VÝR.:Z250
EAN.:8595614771009
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena