ELEMAN nožní plastový vypínač 350/VP/T ;černá
KOD KRAT.:EE1000485
KOD VÝR.:1000485
EAN.:8592847001477
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082484071 |
| Délka | 52,5mm |
| Rozměry | 52,5x80x44mm |
| Šířka | 54 |
| Výška | 75 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.5 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | EAZ-MS-1.6/3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912227892 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EE1000485
KOD VÝR.:1000485
EAN.:8592847001477
KOD KRAT.:BEK0201
KOD VÝR.:1821100100
EAN.:8592920030189
KOD KRAT.:MORS400KUPR
KOD VÝR.:OZVORS400KUPR
KOD KRAT.:VA16611
KOD VÝR.:16611
EAN.:4008496678044
KOD KRAT.:HDL412F
KOD VÝR.:L412F
EAN.:8596425164691
KOD KRAT.:OSA64211
KOD VÝR.:4050300524313
EAN.:4050300524313
KOD KRAT.:YTNPRIMOBASE100A
KOD VÝR.:12955
EAN.:8595226104806
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
KOD KRAT.:PHI8721103105578
KOD VÝR.:872110310557800
EAN.:8721103105578
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena