OSRAM žárovka UV ULTRA-VITALUX 300W 230V E27
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master ExpertColor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514358614 |
| Energetická třída | G |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| EAN | 8719514358614 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003079502 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951435861400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMEMR166.7/93036D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
KOD KRAT.:MOQPN5A/1050DIM
KOD VÝR.:QPN5A600/1050DIM
EAN.:8596099007829
KOD KRAT.:OSISMF3.6RGBTWWF
KOD VÝR.:4058075523838
EAN.:4058075523838
KOD KRAT.:MOQPN3A/1050ND
KOD VÝR.:QPN3A600/1050ND
EAN.:8595073762945
KOD KRAT.:MOQN3C/700ND
KOD VÝR.:QN3C600/700ND
EAN.:8596099015459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena