PCE zásuvka nástěnná 32A 4-pólová 400V IP44
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Edison filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372269 |
| Rozměry | 143x64x64mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| EAN | 8719514372269 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003018721 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951437226900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDW8719514372269 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena