SOLIGHT datový kabel USB.nabíjecí adaptér kabel microUSB 1500mA AC 230V černý
KOD KRAT.:SIDC38A
KOD VÝR.:DC38A
EAN.:8592718022952
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STANDARD |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172156387 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 47 mm |
| označení ECE | R2 |
| Patice | P45t |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Příkon | 45/40 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 47 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 71 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172156387 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4062172156394 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSA64183 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIDC38A
KOD VÝR.:DC38A
EAN.:8592718022952
KOD KRAT.:OSA2721MF
KOD VÝR.:4050300891255
EAN.:4050300891255
KOD KRAT.:OB2043297
KOD VÝR.:2043297
EAN.:4012195179177
KOD KRAT.:OSA7528
KOD VÝR.:4050300838069
EAN.:4050300838069
KOD KRAT.:AMA9DC3720
KOD VÝR.:A9DC3720
EAN.:3606481328656
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:OSA64193-01B
KOD VÝR.:4050300925127
EAN.:4050300925127
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena