LEDVANCE SMART+ luster P47 4.9W/40W E14 2700K 470lm Dim 20Y WIFI
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14WF
KOD VÝR.:4058075778610
EAN.:4058075778610
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Panel (generace 5) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514950092 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Příkon | 5 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 871951495009200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRC132V28.5/840OD | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514950092 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401841584 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14WF
KOD VÝR.:4058075778610
EAN.:4058075778610
KOD KRAT.:OSL58/865SP
KOD VÝR.:4008321874382
EAN.:4008321874382
KOD KRAT.:OSEVB4.9/830/3
KOD VÝR.:4058075628076
EAN.:4058075628076
KOD KRAT.:OSESMB5DWF/3
KOD VÝR.:4058075485891
EAN.:4058075485891
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena