OSRAM LED svíčka VALUE B35 4.9W/40W E14 3000K 470lm NonDim 15Y opál 3-pack
KOD KRAT.:OSEVB4.9/830/3
KOD VÝR.:4058075628076
EAN.:4058075628076
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SMARTLUX PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321874382 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1515 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 151.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 28 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4008321874382 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSL58/865SP | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321874399 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEVB4.9/830/3
KOD VÝR.:4058075628076
EAN.:4058075628076
KOD KRAT.:OSESMB5DWF/3
KOD VÝR.:4058075485891
EAN.:4058075485891
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena