OSRAM zářivka SMARTLUX PRO T8 L58W/865 G13
KOD KRAT.:OSL58/865SP
KOD VÝR.:4008321874382
EAN.:4008321874382
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075778610 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 61.01000000 mm |
| Označení zdroje | P47 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075778610 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMP4.9DE14WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075778627 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSL58/865SP
KOD VÝR.:4008321874382
EAN.:4008321874382
KOD KRAT.:OSEVB4.9/830/3
KOD VÝR.:4058075628076
EAN.:4058075628076
KOD KRAT.:OSESMB5DWF/3
KOD VÝR.:4058075485891
EAN.:4058075485891
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena