NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696706459 |
| Délka | 78 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 45 |
| Energetická třída | A++ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 63 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 2 W |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 2.2 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 127 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 53 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718696706459 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696706466 | bal | 4 | ks |
| GPC | 929001345602 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFP2/827/E27F | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696706466 | box | 11 | ks |
| EOC | 871869670645900 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:TOZIM100/E27
KOD VÝR.:902761697
EAN.:8714101017851
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:NAL10/840
KOD VÝR.:108101000
EAN.:8595209920645
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:NAZH15
KOD VÝR.:369001000
EAN.:4014501006139
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:OSIINGARLIGST300
KOD VÝR.:4058075576193
EAN.:4058075576193
KOD KRAT.:PHLEDCPP2.2/827E27F
KOD VÝR.:871951434683300
EAN.:8719514346833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena