LEDVANCE svít.kanc.LED INV.D 52W 6550lm/940 IP20 100Y ; 1.5m bílá
KOD KRAT.:OSIINV135491
KOD VÝR.:4099854135491
EAN.:4099854135491
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Amarant |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696174425 |
| Rozměry | 50x68x795mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 71 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 126 mm |
| Výška balení | 880 mm |
| Krytí | IP65 |
| Světelný tok | 1400 lm |
| KOD | PHIH17466/30/P7 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696174425 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005843401 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIINV135491
KOD VÝR.:4099854135491
EAN.:4099854135491
KOD KRAT.:AMEZ9EUD108
KOD VÝR.:EZ9EUD108
EAN.:3606486370094
KOD KRAT.:BEP5733W
KOD VÝR.:3402122000
EAN.:8592920105962
KOD KRAT.:AMLVSXN318
KOD VÝR.:LVSXN318
EAN.:3606482041127
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena