NOARK relé instalační Ex9CH20 20A 02 230V 50/60Hz
KOD KRAT.:NO102405
KOD VÝR.:102405
EAN.:8592765024060
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Surimu |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514355071 |
| Délka | 600 |
| Rozměry | 48x600x600mm |
| Šířka | 600 |
| Výška | 48 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 673 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 4150 lm |
| Šířka balení | 108 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 675 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 60 W |
| EAN | 08719514355088 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8719514355071 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514355071 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002966401 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NO102405
KOD VÝR.:102405
EAN.:8592765024060
KOD KRAT.:EABC-O-3/36-TW-ECO
KOD VÝR.:284642
EAN.:4015082846428
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena