instalační kabel CYKY-J 4x2.5mm (J) ; kruh.100m
KOD KRAT.:KACYKY4B2.5
KOD VÝR.:CYKY4x2.5
EAN.:5907802037621
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.ECO |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082816933 |
| Délka | 303mm |
| Rozměry | 303x406x98mm |
| Šířka | 303 |
| Výška | 406 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 303 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 40.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 406 mm |
| Výška balení | 98 mm |
| Zástavbová hloubka | 70 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 24 |
| EAN | 4015082816933 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABC-O-2/24-TW-ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KACYKY4B2.5
KOD VÝR.:CYKY4x2.5
EAN.:5907802037621
KOD KRAT.:BEP5501
KOD VÝR.:1907110010
EAN.:8595025319746
KOD KRAT.:HDL307
KOD VÝR.:L307
EAN.:8595118855588
KOD KRAT.:OSE3DG94W/827
KOD VÝR.:4058075432277
EAN.:4058075432277
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena