PHILIPS LED downlight Meson 200 23.5W 2450lm/830 IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHI8720169231023
KOD VÝR.:872016923102300
EAN.:8720169231023
| Délka balení | 480 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Produktová řada | titan |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696156018 |
| Rozměry | 220x170x480mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 8718696156018 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI55082/48/PN | ks | 1 | ks |
| GPC | 915000873302 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169231023
KOD VÝR.:872016923102300
EAN.:8720169231023
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena