flexibilní kabel CYSY 4x1.5mm (HO5VV-F) ;bílá metráž
KOD KRAT.:KAH05VVF4G1.5B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F4x1,5
EAN.:5907702810966
| Délka balení | 131 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 181 mm |
| Výška balení | 701 mm |
| Produktová řada | RIVANO |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696169988 |
| Rozměry | 177x680x120mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Balení | 4 ks |
| GPC | 915005695701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696169988 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50613/31/P0 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KAH05VVF4G1.5B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F4x1,5
EAN.:5907702810966
KOD KRAT.:OSILSV1000/827/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705524
EAN.:4058075705524
KOD KRAT.:OS4099854538667
KOD VÝR.:4099854538667
EAN.:4099854538667
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena