PHILIPS LED downlight Sparkle 5.5W 350lm/827/36° IP20 ; nikl
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
| Délka balení | 37 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 162 mm |
| Výška balení | 204 mm |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169365162 |
| Rozměry | 165x28x196mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Příkon | 50 W |
| EAN | 8720169365162 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016936516200 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004642101 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169365162 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena