PHILIPS nástěnné svítidlo Linear 12W 1270lm/840 IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHI31231/31/P3
KOD VÝR.:8718696163184
EAN.:8718696163184
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Produktová řada | AURA 4 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728200046 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 435 mm |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 43.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 435 mm |
| Výška balení | 130 mm |
| KOD | OM20004 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8591728200046 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI31231/31/P3
KOD VÝR.:8718696163184
EAN.:8718696163184
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena