PHILIPS HUE-WA brána
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HUE Tap Dial Switch |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514440937 |
| Rozměry | 20x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 86 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| GPC | 929003500201 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514440937 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514440937 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514440944 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
KOD KRAT.:OSH64690ECO
KOD VÝR.:4008321928078
EAN.:4008321928078
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840WT
KOD VÝR.:4058075574915
EAN.:4058075574915
KOD KRAT.:PHLEDH8719514491342
KOD VÝR.:871951449134200
EAN.:8719514491342
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60NO
KOD VÝR.:871869938614600
EAN.:8718699386146
KOD KRAT.:OSH64311
KOD VÝR.:4008321106346
EAN.:4008321106346
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:OSOT20/220-240/24
KOD VÝR.:4050300618111
EAN.:4050300618111
KOD KRAT.:OSH64668
KOD VÝR.:4008321331182
EAN.:4008321331182
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena